DANE TELEADRESOWE

KONTRAST ALEKSANDRA POLEWIAK

NIP: 829 119 65 25

Godziny pracy

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Dane do przelewu

Rachunek bankowy INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1344 3560 0097

INFORMACJE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Kiedy należy się zgłosić, aby złożyć zamówienie?

Odpowiednim czasem na zgłoszenie się do Nas w celu wydrukowania zaproszeń jest termin ok. 4 tygodni przed planowaną wysyłką lub ich rozdawaniem. Dodatki - ok. 3 tygodnie przed uroczystością.

Jaki jest czas oczekiwania na realizację zaproszeń?

Czas produkcji jest mocno uzależniony od ilości i rodzaju zaproszeń, jest to średnio ok. 10 dni roboczych, przy czym czas liczy się od momentu zatwierdzenia przez Was projektu oraz dokonania przedpłaty. Sprawna korespondencja miedzy nami przyspiesza cały proces zamówienia.

W jakiej formie przesłać listę gości?

Listę gości prosimy przesyłać na maila przygotowaną w programie Open Office lub Word lub bezpośrednio w mailu, pisząc pary jedna pod drugą, w formie odmienionej: np. zapraszamy Annę i Jana Kowalskich. Prosimy również zwrócić uwagę na poprawność imion i nazwisk, gdyż tekst jest przez nas kopiowany, tak jak napiszecie, tak będzie widniało na zaproszeniu.

Czy jest możliwość modyfikacji wzoru lub wykonanie indywidualnego projektu?

Tak, możemy dowolnie zmieniać wzór zaproszenia, wspólnie dopracowując szczegóły, rodzaj papieru, kolor wstążeczek lub rodzaj czcionki. Realizujemy również Wasze gotowe projekty, jeśli wzór nie ogranicza naszych możliwości produkcyjnych.

NAPISZ DO NAS

ZADAJ NAM PYTANIE

    Polityka Prywatności (wymagane)